Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żagliny - Oferty sprzedaży działek

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żagliny,łódzkie

120 000 zł9 394 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokoju i kontaktu z naturą? Marzysz o własnym domu w otoczeniu lasu? Chcesz uciec od miejskiego hałasu i odpocząć w ciszy? Jeśli choć na jedno z powyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żagliny

Żagliny,łódzkie

90 000 zł1 200 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - Dwie działki budowlane nr 128/4 i 128/5 z warunkami zabudowy - Żaglin, gm. Sędziejowice Do sprzedania dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żagliny

Żagliny,łódzkie

145 000 zł9 394 m² 15,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potrzebujesz wytchnienia i ciszy? Marzysz o zamieszkaniu w domu z dużą działką? Masz dość miejskiego zgiełku i pragniesz odpocząć? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Żagliny

Żagliny,łódzkie

45 000 zł3 800 m² 11,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 3800m2 Działka zlokalizowana jest w miejscowości Żagliny (gmina Sędziejowice), niedaleko Łasku w otoczeniu pięknych lasów państwowych.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij